Queue UI (8.x-2.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: weight
se: deaddu

en: Delete
se: Sihko

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
