Queue UI (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Action
ar: إجراء

en: Weight
ar: الوزن

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Clear
ar: مسح

en: Data
ar: المعطيات

en: Item ID
ar: معرف العنصر

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
