Queue UI (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Action
is: Aðgerð

en: Weight
is: Vægi

en: View
is: Skoða

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Created
is: Stofnað

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Expires
is: Fyrnist

en: Clear
is: Hreinsa
