Queue UI (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Action
sv: Åtgärd

en: Weight
sv: Vikt

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Class
sv: Klass

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Clear
sv: Rensa

en: Expire
sv: Upphör

en: Release
sv: Utgåva

en: Queues
sv: Köer

en: Item ID
sv: Föremålets ID

en: Queue name
sv: Könamn

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Apply to selected items
sv: Applicera på markerade objekt
