Quick add field data (2.0.4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Type
af: Tipe

en: Size
af: Grootte

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Order
af: Bestelling

en: Profile
af: Profiel

en: Product
af: Produk

en: Created new vocabulary %name.
af: Nuwe woordeskat %name geskep.

en: Order number
af: Bestelligsnommer
