Quick add field data (2.0.6) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Type
bo: རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: or
bo: ཡང་ན

en: Created new vocabulary %name.
bo: སྤྱི་མིང་%name་གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: The content type %name has been added.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས

en: Choose a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གདམ་པ
