Quick add field data (2.0.6) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Next
nn: Neste

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Fields
nn: Felt

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Empty
nn: Tom

en: Product
nn: Vare

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - Select a field type -
nn: - Vel ein felttype -
