Quick add field data (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Node
gu: નોડ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: or
gu: અથવા

en: Data
gu: માહિતી

en: Bundle
gu: બંડલ
