Quick add field data (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Size
mr: आकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Node
mr: शाखा

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
