Quick add field data (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Size
sk: Veľkosť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Node
sk: Uzol

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Profile
sk: Profil

en: Empty
sk: Prázdne

en: or
sk: alebo

en: Created new vocabulary %name.
sk: Vytvorený nový slovník %name.

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Bundle
sk: Zväzok

en: The content type %name has been added.
sk: Typ obsahu %name bol pridaný.

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.

en: Saved the %label profile type.
sk: Typ profilu %label bol uložený.
