Quick add field data (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Size
bn: সাইজ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: The content type %name has been added.
bn: %name নামের বিশেষ ধরণের বিষয়বস্তু যুক্ত করা হয়েছে।

en: - Select a field type -
bn: - ফিল্ড টি কোন শ্রেণীর তা বাছুন -
