Quick Edit Variation (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Price
el: Tιμή

en: SKU
el: Κωδικός

en: List price
el: Τιμή καταλόγου
