Quick Links Kit (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
