Quick Links Kit (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: Manage
ru: Управление

en: Block
ru: Блок

en: Custom
ru: Собственная

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Add Link
ru: Добавить ссылку

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
