Quick Links Kit (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: Manage
he: ניהול

en: Block
he: בלוק

en: Custom
he: מותאם

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Add Link
he: הוספת קישור

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
