Quick Links Kit (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Manage
lt: Valdyti

en: Block
lt: Blokas

en: Custom
lt: Savitas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
