Quick Links Kit (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Manage
th: จัดการ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Add Link
th: เพิ่มลิงค์
