Quick Links Kit (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Block
af: Blok

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
