Quick Links Kit (1.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Block
pl: Blok

en: Custom
pl: Własne

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Add Link
pl: Dodaj odnośnik

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
