Quick Links Kit (1.0.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: Manage
ar: تسيير

en: Block
ar: الصندوق

en: Custom
ar: مخصص

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Add Link
ar: إضافة رابط

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
