Quick Links Kit (1.0.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
