Quick Links Kit (1.0.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Label
hi: लेबल

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Add Link
hi: लिंक जोड़ें
