Quick Links Kit (1.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Manage
vi: Quản lý

en: Block
vi: Khối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
