Quick Links Kit (1.0.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Block
eo: Bloko

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
