Quick Links Kit (1.0.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Manage
oc: Gerir

en: Block
oc: Blòt

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
