Quick Links Kit (1.0.3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Add Link
ug: ئۇلانما قوشۇش
