Quick Links Kit (1.0.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Block
eu: Blokea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Add Link
eu: Esteka gehitu

en: Asc
eu: Goraka
