Quick Links Kit (1.0.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Block
lv: Bloks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
