Quick Links Kit (1.0.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: Block
ne: ब्लक

en: Custom
ne: मनचाहिदो
