Quick Links Kit (1.0.6) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Icon
nl: Pictogram

en: Manage
nl: Beheren

en: Block
nl: Blok

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Asc
nl: Oplopend
