Quick Node Clone (8.x-1.17) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: View
bs: Pregled

en: Node
bs: Nod

en: Fields
bs: Polja

en: Clone
bs: Klon

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
