Quick Node Clone (8.x-1.17) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: View
ca: Mostra

en: Fields
ca: Camps

en: Clone
ca: Clona

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat
