Quick Node Clone (8.x-1.20) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
