Quick Node Clone (8.x-1.21) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: View
cy: Gweld

en: Node
cy: Nod

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Fields
cy: Meysydd

en: Clone
cy: Clôn

en: Text to display
cy: Testun i ddangos
