Quick Node Clone (8.x-1.21) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: View
tr: Görüntüle

en: Node
tr: Düğüm

en: Published
tr: Yayında

en: Fields
tr: Alanlar

en: Clone
tr: Kopya

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Entity type
tr: Varlık tipi
