Quick Node Clone (8.x-1.22) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: View
az: Görünüş

en: Node
az: Material

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Fields
az: Sahələr

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Entity type
az: Varlıq növü
