Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Access
id: Akses

en: Path
id: Jalur

en: Text
id: Teks

en: Theme
id: Tema

en: Entity
id: Entitas

en: Empty
id: Kosong

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Display variant
id: Variasi tampilan

en: No query allowed.
id: Tidak ada permohonan yang diizinkan.
