Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст
