Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
