Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
