Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Access
nl: Toegang

en: Path
nl: Pad

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: path
nl: pad

en: Entity
nl: Entiteit

en: Empty
nl: Leeg

en: configuration
nl: configuratie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: custom
nl: aangepast

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Access settings
nl: Toegangsinstellingen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: - Default -
nl: - Standaard -

en: Display variant
nl: Weergavevariant

en: No query allowed.
nl: Geen query toegestaan.
