Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Machine name
sl: Strojno ime
