Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Path
af: Pad

en: path
af: pad
