Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Text
bg: Текст

en: path
bg: Път

en: Empty
bg: Празно
