Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
