Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Access
eo: Atingo

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: path
eo: vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Display variant
eo: Variaĵoj de vidigo
