Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Access
ja: アクセス

en: Path
ja: パス

en: Text
ja: テキスト

en: Theme
ja: テーマ

en: path
ja: パス

en: Entity
ja: エンティティ

en: Empty
ja: 空

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Access settings
ja: アクセスの設定

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Display variant
ja: ディスプレイ変数

en: No query allowed.
ja: クエリーは許可されていません。
