Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Access
lt: Priėjimas

en: Path
lt: Kelias

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: path
lt: kelias

en: Entity
lt: Esybė

en: Empty
lt: Tuščia

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: custom
lt: savitas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Display variant
lt: Atvaizdavimo variantas
