Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: Path
ml: വഴി

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
