Quick Search Index Clone (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: About
ar: حول

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
